Türkçe İngilizce

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Gestaş Deniz Ulaşım internet sitesindeki tüm dokümanlar GESTAŞ´ın mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site´nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

Gestaş Deniz Ulaşim web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virus koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, GESTAŞ web sitesi´ne girmesi nedeniyle , kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Gestaş Deniz Ulaşim web sitesi´nde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi´nde yer alan ´bilgi´lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi´leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu , GESTAŞ ´dan temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi´nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle GESTAŞ ´ın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Gestaş Deniz Ulaşim kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve GESTAŞ web sitesi´nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. GESTAŞ web sitesi´nin hatasız olması için hertürlü tedbir almış olmakla birlikte , sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacı´nın GESTAŞ sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde , GESTAŞ , kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Internet'in yapısı gereği bilgiler Internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar GESTAŞ ´ın sorumluluğunda değildir.

Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgileri toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız Internet browser´ın türü, işletim sisteminiz, site´mize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.

Gestaş Deniz Ulaşim web sitesi, ´kullanım şartları'nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Gestaş Deniz Ulaşim Internet sitesi üzerinden vermiş olduğunuz hakkınızdaki bilgiler GESTAŞ AŞ ile işbirliği içinde olan kurumlar hariç hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ya da ticari amaçla kullanılmayacaktır.