Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgi bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Resim Yüklenemedi

Antik dönemin izlerini taşıyan ABORA IV, Çanakkale’de

Alman arkeolog Dr.Görlitz tarafından tasarlanan ve antik dönemin gemicilik teknikleriyle inşa edilen kamış tekne, şirketimiz organizasyonuyla Türkiye’deki ikinci durağı olan Çanakkale’ye geldi.

Resim Yüklenemedi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, Çanakkale’deydi

Bakan Varank, en büyük ortağı olduğumuz Çanakkale Teknopark Yerleşkesi ve bir dizi açılış için Çanakkale’deydi. Çanakkale Boğaz hattı geçişlerinde feribotumuzu kullanan Bakan Varank’a Genel Müdürümüz Volkan Uslu eşlik etti. Sayın Bakanımız, yolcularla sohbet etti, martılara simit attı; dönüş yolunda sohbet ettiği gençlere “Öğrenci kartıyla gemiyle karşıya 80 kuruşa geçiyormuşsunuz. Bir hayli hesaplı kullanıyorsunuz” sözleriyle takıldı. 

Resim Yüklenemedi

Adalar GESTAŞ ile güzel

Anakaraya bağlantısı olmayan adalarda en önemli unsur ulaşımdır kuşkusuz. Çanakkale’nin iki turistik merkezi Gökçeada ve Bozcaada’nın araç ve yolcu taşımacılığıyla ulaşımını sağlayan GESTAŞ olarak, bunu son derece önemsiyoruz. Son iki yılda özellikle adalara yaptığımız yatırımlarla bunu net bir şekilde ortaya koyduk. Nasıl mı?

Resim Yüklenemedi

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama videomuz yayında...

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü özel bir videoyla kutladık. Şirketimizde görev yapan 3 kaptanın, kaptanlık mesleğini seçmelerinde önemli rol oynayan lise öğretmenlerini anlattığı video, sosyal medya hesaplarımızda yayında...




Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Gestaş olarak, Çanakkale il merkezinde belirli noktalarda görevlerini yerine getiren emniyet mensuplarını unutmadık. Gestaş Kurumsal İletişim birimi personelleri, Çanakkale ili merkezinde belli noktalarda görevlerini yürüten emniyet mensuplarına tatlı bir sürpriz yaptı; Türk Polis Teşkilatı'nın 174. Kuruluş yıldönümünü vesilesiyle görevi başındaki polislerin Polis Haftası'nı kutladı. 

Çanakkale il merkez girişindeki polis noktası, iskele çevresinde görev yapan polis memurları, karakollarda görev yapan emniyet mensuplarına yaptığımız ziyaretlerde toplumumuzun güvenliği için gecesini gündüzüne katan polislerimize emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi ilettik. 

Görevini fedakârca, vatan ve millet sevdasıyla yürüten, gücünü halkımızın güven ve desteğinden alan, kurulduğu günden bu yana, ülkemizin huzurunu, emniyetini ve güvenini sağlayan; ülkemizin birliği ve bütünlüğü için mesaisini harcayan tüm polislerimizin Polis Haftası'nı en içten dileklerimizi kutlar; vatan ve görev uğruna canlarını feda eden kahraman şehit polislerimizi de şükran ve rahmetle anarız.  

Haber Görselleri

  • Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılı kutlu olsun
  • Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılı kutlu olsun
  • Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılı kutlu olsun
  • Türk Polis Teşkilatı'nın 174. yılı kutlu olsun
Martı