Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgi bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Resim Yüklenemedi

Antik dönemin izlerini taşıyan ABORA IV, Çanakkale’de

Alman arkeolog Dr.Görlitz tarafından tasarlanan ve antik dönemin gemicilik teknikleriyle inşa edilen kamış tekne, şirketimiz organizasyonuyla Türkiye’deki ikinci durağı olan Çanakkale’ye geldi.

Resim Yüklenemedi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, Çanakkale’deydi

Bakan Varank, en büyük ortağı olduğumuz Çanakkale Teknopark Yerleşkesi ve bir dizi açılış için Çanakkale’deydi. Çanakkale Boğaz hattı geçişlerinde feribotumuzu kullanan Bakan Varank’a Genel Müdürümüz Volkan Uslu eşlik etti. Sayın Bakanımız, yolcularla sohbet etti, martılara simit attı; dönüş yolunda sohbet ettiği gençlere “Öğrenci kartıyla gemiyle karşıya 80 kuruşa geçiyormuşsunuz. Bir hayli hesaplı kullanıyorsunuz” sözleriyle takıldı. 

Resim Yüklenemedi

Adalar GESTAŞ ile güzel

Anakaraya bağlantısı olmayan adalarda en önemli unsur ulaşımdır kuşkusuz. Çanakkale’nin iki turistik merkezi Gökçeada ve Bozcaada’nın araç ve yolcu taşımacılığıyla ulaşımını sağlayan GESTAŞ olarak, bunu son derece önemsiyoruz. Son iki yılda özellikle adalara yaptığımız yatırımlarla bunu net bir şekilde ortaya koyduk. Nasıl mı?

Resim Yüklenemedi

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama videomuz yayında...

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü özel bir videoyla kutladık. Şirketimizde görev yapan 3 kaptanın, kaptanlık mesleğini seçmelerinde önemli rol oynayan lise öğretmenlerini anlattığı video, sosyal medya hesaplarımızda yayında...
Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Gestaş olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde personellerimizin çocuklarına yönelik resim yarışması gerçekleştirdik. "Hayalimdeki Dünya" temalı yarışma, 4 ayrı yaş grubu için gerçekleştirildi. Konusunda uzmanların bulunduğu juri tarafından 3-4, 5-6, 7-8, 9-10 yaş grupları arasında yapılan değerlendirmelerle 4 çocuğumuz, birinciliğe hak kazandı. 

31 çocuğumuzun 31 resimle katıldığı yarışmada 3-4 yaş grubunda birinciliği Sena Su Dinç elde etti. 5-6 yaş grubunda Can Uğurlu, 7-8 yaş grubunda Neriman Gündoğdu, 9-10 yaş grubunda da İlayda Melihat Nur Çekiç birinciliği kazandı. Kazanan minik ressamlar, scooter ve kask ile ödüllendirildi. Tüm çalışanlarımızı ve ailelerini şirketimizin bir parçası olarak gördüğümüz, genç yeteneklerimizi desteklediğimiz bu etkinlikte, yarışmaya katılan tüm çocuklarımıza bir oyunca mağazasından hediye çeki takdim edildi. 


Haber Görselleri

  • GESTAŞ ailesinin minikleri 'Hayallerindeki Dünya'yı resmettiler
  • GESTAŞ ailesinin minikleri 'Hayallerindeki Dünya'yı resmettiler
  • GESTAŞ ailesinin minikleri 'Hayallerindeki Dünya'yı resmettiler
Martı