Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer

26.02.2020 Çarşamba günü Kabatepe-Gökçeada hattında, yapılması planlanan Gökçeada’dan saat 07.00 seferi saatinde yapılacak olup Kabatepe’den 09.00 seferi saat 11.00’da yapılacaktır. Diğer tüm seferlerimiz olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edilmiştir.

Generic placeholder image
Adalar iptal/ek sefer bilgilendirme sistemi artık yeni numarasında!

İnternet sitemizin ana sayfası en alt kısmında yer alan "Gelişmelerden Haberdar Ol" bölümüne istenilen bilgileri doldurarak kayıt olan yolcularımıza seçmiş olduğu hatla ilgili olarak WhatsApp SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır. 

İnternet sitemiz üzerinden kayıt olan veya kayıt olacak olan tüm yolcularımızın bilgilendirme mesajı alma problemi yaşamaması için, 0535 491 76 42 numaralı Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını telefon rehberine kayıt etmeleri gerekmektedir. Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını rehberine kayıt eden yolcularımıza şirketimiz tarafından yapılan tüm bilgilendirmeler (iptal/ek seferler, duyurular, kampanyalar vs) problemsiz olarak ulaşmış olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 752 Gestaş İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Generic placeholder image
GÜNEY MARMARA HATTINDA GESTAŞ ADA KARTLAR GÜNCELLENİYOR!

Sayın yolcularımız, Güney Marmara Hattı'nda Gestaş Ada kartlarınız güncelleniyor. Adalarda kayıtlı olduğunuz birinci ikametinizi gösteren ikametgah belgenizi Erdek, Avşa, Marmara ve Balıklı'da bulunan gişelerimize getirerek Gestcard Ada kartlarınızı güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yapmayanların, 17 Nisan 2020 tarihinden sonra Gestcard Ada Kart indiriminden yararlanamayacağını önemle duyururuz. İyi yolculuklar dileriz.

Bulut
Bulut