Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
Gestcard Araç Kartları güncelleniyor!

Gestcard Araç Kartı sahibi yolcularımızın dikkatine! Gestcard Araç Kartı sahibi yolcularımızın, kartlarını kullanmaya devam edebilmeleri için, kart bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir.

Bilgi güncelleme işleminde, tüm bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra araç ruhsat belgenizi sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Gestcard Bireysel Otomobil kartı sahipleri ise, araç ruhsat belgesinin yanı sıra 1. ikametlerinin Çanakkale olduğunu gösteren ikametgah belgelerini (E-Devlet üzerinden alınabilir) sisteme yüklemelidir.

Başvuru işlemlerinizi http://basvuru.gestcard.com.tr/ üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Son gün 20 Ocak 2021!

Not: Gestcard güncelleme işlemleri Gökçeada, Bozcaada, Güney Marmara ada kartlarını kapsamamaktadır.


Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- Boğaz hatlarında (Gelibolu-Lapseki, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir) yoğunluk olması durumlarında seferler saatsiz olarak yapılmaktadır.


Generic placeholder image
Tüm Yolcularımızın Dikkatine!

Sağlığınız için feribota binişlerde HES KODU!
HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, T.C. Sağlık Bakanlığı önlemleri kapsamında zorunlu hale getirilen yeni bir uygulamadır. Şehir içi toplu ulaşım faaliyetleri sırasında paylaşacağınız HES Kodunuz, T.C. Sağlık Bakanlığı servisleri üzerinden belirli aralıklarla sorgulanarak seyahate katılımınız ile ilgili bir engel olup olmadığı kontrol edilecektir. HES kodunu bildirmeyen GESTCARD sahipleri, HES kodu kaydını gişelerimizden yaptırabilmektedir. Kişisel bilgilerini güncellemeyen GESTCARD sahipleri ise Gestcard Başvuru Noktası veya Çanakkale ve Lapseki İskelesi’nden kişisel bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Nakit geçiş yapan yaya yolcularımız ise, bilet alımından önce HES (Hayat Eve Sığar) Kodu’nu görevli personele göstermek zorundadır.

"HES Kodu nasıl alınır?" öğrenmek için tıklayınız

Sağlıklı günler, iyi yolculuklar dileriz. 


Generic placeholder image
Adalar iptal/ek sefer bilgilendirme sistemi artık yeni numarasında!

İnternet sitemizin ana sayfası en alt kısmında yer alan "Gelişmelerden Haberdar Ol" bölümüne istenilen bilgileri doldurarak kayıt olan yolcularımıza seçmiş olduğu hatla ilgili olarak WhatsApp SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır. 

İnternet sitemiz üzerinden kayıt olan veya kayıt olacak olan tüm yolcularımızın bilgilendirme mesajı alma problemi yaşamaması için, 0535 491 76 42 numaralı Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını telefon rehberine kayıt etmeleri gerekmektedir. Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını rehberine kayıt eden yolcularımıza şirketimiz tarafından yapılan tüm bilgilendirmeler (iptal/ek seferler, duyurular, kampanyalar vs) problemsiz olarak ulaşmış olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 752 Gestaş İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Bulut
Bulut