Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- Boğaz hattı (Çanakkale-Eceabat-Kilitbahir ve Lapseki-Gelibolu seferlerimizde herhangi bir iptal sefer mevcut değildir. Tüm seferlerimiz yapılmaktadır. Yolcularımıza önemle duyurulur.


Generic placeholder image
Gestcard öğrenci kart sahibi yolcularımızın dikkatine!

25.06.2020 tarihi itibariyle Gestcard Öğrenci Kartı'nda yaş sınırlamasına gidilmiştir. Gestcard öğrenci kartı avantajları, 6 yaş ve üzeri (Gestcard başvuru tarihinde 6 yaşını doldurmak şartıyla) 24 yaş ve altı (Gestcard başvuru tarihinde 25 yaşından gün almamış olmak şartıyla) öğrenciler için geçerli olacaktır.

25 yaş ve üzeri öğrenci yolcularımız, Gestcard tam yaya kartı sahibi olarak indirimli geçiş avantajından yararlanmaya devam edebilirler.

Ayrıntılı bilgiye 444 0 752 çağrı merkezinden ulaşabilir, Gestcard başvuruları için Çanakkale İskelesi Gestcard Başvuru Noktası'nı ziyaret edebilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Generic placeholder image
Güney Marmara Hattı Yolcularının Dikkatine !!!

 06.07.2020 Pazartesi günü itibariyle Güney Marmara Hattı’nda Pazartesi ve Perşembe günü uygulanan sefer tarifesinde, kalkış saatlerinde düzenlemeye gidilmiştir.

Yenilenen sefer tarifeleri için tıklayınız.

Generic placeholder image
Adalar iptal/ek sefer bilgilendirme sistemi artık yeni numarasında!

İnternet sitemizin ana sayfası en alt kısmında yer alan "Gelişmelerden Haberdar Ol" bölümüne istenilen bilgileri doldurarak kayıt olan yolcularımıza seçmiş olduğu hatla ilgili olarak WhatsApp SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır. 

İnternet sitemiz üzerinden kayıt olan veya kayıt olacak olan tüm yolcularımızın bilgilendirme mesajı alma problemi yaşamaması için, 0535 491 76 42 numaralı Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını telefon rehberine kayıt etmeleri gerekmektedir. Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını rehberine kayıt eden yolcularımıza şirketimiz tarafından yapılan tüm bilgilendirmeler (iptal/ek seferler, duyurular, kampanyalar vs) problemsiz olarak ulaşmış olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 752 Gestaş İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Bulut
Bulut