Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
Kabatepe-Gökçeada Hattını Kullanacak Tüm Yaya ve Araç İçi Yolcularımızın Dikkatine!

14.05.2024 tarihi itibariyle Kabatepe-Gökçeada hattında, tüm yaya ve araç içi yolcu biletleri gidiş/dönüş kesilecektir. Ücretlendirme Kabatepe İskelesi'nden yapılacak olup, Gökçeada İskelesi'nden dönüşler ücretsiz olacaktır.

Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- 29.05.2024 Çarşamba (bugün) Boğaz hatlarında seferlerimiz an itibariyle, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir hatları tarifeye uygun, Lapseki-Gelibolu hattı ise saatsiz olarak devam etmektedir.

- Dilerseniz, anlık sefer bilgilerini cep telefonunuza bildirim olarak alabilirsiniz. Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Lapseki-Gelibolu hatları için Genel Sefer Bilgisi/Gestaş linkinden, Geyikli-Bozcaada Hattı için Bozcaada Sefer Bilgisi/Gestaş linkinden, Kabatepe-Gökçeada Hattı için Gökçeada Sefer Bilgisi/Gestaş linkinden, Güney Marmara Adalar Hattı için (Erdek-Adalar, Narlı-Adalar) G.Marmara Sefer Bilgisi/Gestaş linkinden WhatsApp kanallarımıza abone olabilir, IOS: Gestaş Mobil Uygulama Android: Gestaş Mobil Uygulama linkleri üzerinden Mobil Uygulamamızı indirebilirsiniz. Cep telefonunuzun bildirim ayarlarını aktif ettikten sonra anlık sefer bilgileri bildirim olarak sizlere ulaşacaktır. 

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifeleri için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri 

İyi yolculuklar dileriz. 

Generic placeholder image
Yayalara Adakart Uygulaması: %50 İndirim

Adalı yolcularımızın dikkatine!

- 17.01.2024 tarihi itibariyle Gökçeada ve Bozcaada ada hatlarında 'Ada Yaya Kart' uygulamasına başlanmıştır. Birinci ikameti Gökçeada veya Bozcaada'da olan adalı vatandaşlarımız, yaya olarak feribota binişlerinde de %50 indirimden yararlanacaktır. 

- Gestcard Yaya Adakart almak isteyen adalı yolcularımız, birinci ikametinin adada olduğunu gösteren ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, bir adet vesikalık fotoğraf ve iletişim bilgilerinin yer aldığı evraklarını Kabatepe, Gökçeada, Bozcaada veya Geyikli İskelesi'ne teslim ederek başvurularını gerçekleştirebilirler. 

-Gestcard Araç Adakart (otomobil ve motosikletler yararlanabilir) almak isteyen adalı yolcularımız, son altı altı aydır adada ikamet ettiğini gösteren E-devlet üzerinden alınabilen Tarihçeli Yerleşim Yeri Belgesi veya nüfus müdürlüğünden alınabilen Adres Bilgi Raporu, araç ruhsat fotokopisi ve iletişim bilgilerinin yer aldığı evrakları ile müracaat ederek kart başvuru noktalarından (Lapseki iskelesi ve Çanakkale Merkez iskele yanı) işlemlerini  gerçekleştirebilirler. 

Bulut
Bulut