Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
Iptal/Ek Sefer Bilgisi

- 30.11.2021 Salı (pazartesiyi salıya bağlayan gece) Güney Marmara (Avşa, Marmara, Ekinlik, Paşalimanı Adası Balıklı İskelesi) hattında, Erdek'den saat 02:00'de Balıklı Adası, Ekinlik Adası, Marmara Adası ve Avşa Adası'na ek seferler yapılacaktır.

- 30.11.2021 Salı (yarın) Güney Marmara (Avşa, Marmara, Ekinlik, Paşalimanı Adası Balıklı İskelesi) hattında, olumsuz hava şartları nedeniyle yapılması planlanan Erdek'ten saat 11:00 seferi 13:00'de, Paşalimanı Adası Balıklı İskelesi'nden saat 12:00 seferi 14:00'de ve Avşa'dan saat 13:00 seferi 15:00'de hareket edecektir. Ayrıca Avşa'dan saat 06:00 seferi ve Marmara'dan saat 16:00 seferi Ekinlik Adası'na da uğrayacaktır.

- 30.11.2021 Salı (yarın) Kabatepe-Gökçeada hattında, Gökçeada'dan saat 17:00 ve 21:00'de, Kabatepe'den saat 19:00'da seferler yapılacak olup gün içerisinde yapılması planlanan diğer tarifeli seferlerimiz olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edilmiştir.

- 30.11.2021 Salı (yarın) Geyikli-Bozcaada hattında, Bozcaada'dan saat 15:00 ve 18.00'de, Geyikli'den saat 16:00 ve 19.00'da seferler yapılacak olup, gün içerisinde yapılması planlanan diğer tarifeli seferlerimiz olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edilmiştir.

- Boğaz hatlarında (Gelibolu-Lapseki, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir) yoğunluk olması durumlarında seferler saatsiz olarak yapılmaktadır.

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifesi için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri

İyi yolculuklar dileriz.

Generic placeholder image
Gestaş Mobil Uygulama Yayında!

Gestaş Mobil Uygulama ile Gestaş Dünyasını cebinizde taşıyın... Sefer tarifeleri, adalar ve boğaz hattında online olarak bilet alımı, kısacası her şey elinizin altında... Detaylı bilgi için tıklayınız.

Değerli yolcularımız, Gestaş'ın hayatınızı kolaylaştıran teknolojisi Gestaş Mobil Uygulama, yayında... Gestaş Mobil Uygulama ile Gestaş Dünyasını cebinizde taşıyın. Sefer tarifeleri, adalar ve boğaz hattında online olarak kredi kartıyla bilet alımı, kurumumuz hakkında gelişmeler, duyurular, kısacası her şey elinizin altında... Anlık sefer bilgilerini, iptal/ek sefer duyurularını anlık bildirim olarak da alabileceksiniz.

Android için indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.resinasoft.gestas

IOS için indirme linki: https://apps.apple.com/tr/app/gestaş-mobil/id1578475512?l=tr

Gestaş Mobil Dünyası'na Hoş Geldiniz.


Generic placeholder image
Boğaz Hattı'nda biletini online al, kredi kartıyla öde

Gestaş Açığa Bilet hizmetiyle, Çanakkale-Kilitbahir, Çanakkale-Eceabat ve Lapseki-Gelibolu hatlarında biletinizi online olarak kredi kartıyla satın alabilir, 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken online.gdu.com.tr internet sitesine girerek üyelik oluşturmak. Üyelik oluşturduktan sonra birkaç adımda bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açığa bilet satın almak için: https://online.gdu.com.tr/giris

Açığa bilet kuralları için: https://online.gdu.com.tr/online-bilet-kurallari

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek için: 444 0 752

Generic placeholder image
Güney Marmara Hattı Adakartlılara adalar arası seyahat 8 TL

Adalar arasında seyahat eden Adakartlı yolcularımız, artık 12 TL yerine 8 TL ödeyecek. Bunun için tek yapmanız gereken, Avşa-Marmara-Ekinlik iskelelerimizde bulunan iade noktalarına Gestcard Ada kartınızı okutmanız. Böylelikle seyahatiniz sonunda 4 TL tutarındaki ücret indirimi kartınıza geri yüklenecektir.

Generic placeholder image
Adalar iptal/ek sefer bilgilendirme sistemi artık yeni numarasında!

İnternet sitemizin ana sayfası en alt kısmında yer alan "Gelişmelerden Haberdar Ol" bölümüne istenilen bilgileri doldurarak kayıt olan yolcularımıza seçmiş olduğu hatla ilgili olarak WhatsApp SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır. 

İnternet sitemiz üzerinden kayıt olan veya kayıt olacak olan tüm yolcularımızın bilgilendirme mesajı alma problemi yaşamaması için, 0535 491 76 42 numaralı Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını telefon rehberine kayıt etmeleri gerekmektedir. Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını rehberine kayıt eden yolcularımıza şirketimiz tarafından yapılan tüm bilgilendirmeler (iptal/ek seferler, duyurular, kampanyalar vs) problemsiz olarak ulaşmış olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 752 Gestaş İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Bulut
Bulut