Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
Adakart Kullanıcılarının Dikkatine!

Gökçeada, Bozcaada ve Güney Marmara (Avşa, Marmara, Ekinlik, Paşa Limanı) adalarında 1. ikameti bulunan ve mevcut adakart kullanan yolcularımızın bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir.

20.05.2022 tarihine kadar;

- İkametgah Belgesi (2022 Nisan ayından daha eski bir tarihli olmamak kaydıyla)

- Araç Ruhsatı

yukarıda belirtilen belgeleri basvuru.gestcard.com.tr adresine online olarak yükleyerek güncelleme

işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Generic placeholder image
Adalar Hatlarını Kullanacak Yolcularımızın Dikkatine!

19-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada hatlarında sefer tarifelerinde değişiklik söz konusudur. Ayrıntılı bilgiye https://www.gdu.com.tr/sefer-tarifeleri kısmından veya mobil uygulamamızın ''sefer saatleri'' bölümünden ulaşabilirsiniz.


Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- 18 Mayıs 2022 tarihinde Geyikli-Bozcaada hattında, Bozcaada'dan saat 20:00'de, Geyikli'den ise saat 22:00'de ek seferler yapılacaktır.

 - Boğaz hatlarında (Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir, Gelibolu-Lapseki) yoğunluk olması durumlarında seferler saatsiz olarak yapılmaktadır.

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifeleri için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri

İyi yolculuklar dileriz.

Generic placeholder image
Güney Marmara Hattı Adakartlılara adalar arası seyahat 11 TL

Adalar arasında seyahat eden Adakartlı yolcularımız, artık 15 TL yerine 11 TL ödeyecek. Bunun için tek yapmanız gereken, Avşa-Marmara-Ekinlik iskelelerimizde bulunan iade noktalarına Gestcard Ada kartınızı okutmanız. Böylelikle seyahatiniz sonunda 4 TL tutarındaki ücret indirimi kartınıza geri yüklenecektir.

Generic placeholder image
Boğaz Hattı'nda biletini online al, kredi kartıyla öde

Gestaş Açığa Bilet hizmetiyle, Çanakkale-Kilitbahir, Çanakkale-Eceabat ve Lapseki-Gelibolu hatlarında biletinizi online olarak kredi kartıyla satın alabilir, 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken online.gdu.com.tr internet sitesine girerek üyelik oluşturmak. Üyelik oluşturduktan sonra birkaç adımda bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açığa bilet satın almak için: https://online.gdu.com.tr/giris

Açığa bilet kuralları için: https://online.gdu.com.tr/online-bilet-kurallari

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek için: 444 0 752

Bulut
Bulut