Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
Yolcularımızın dikkatine!

Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak, Kurban Bayramı için filomuza ekstra olarak dahil ettiğimiz 2 gemiyle birlikte toplamda ilk kez 22 gemiyle hizmet vermekteyiz. Gökçeada-Kabatepe hattında 3, Gelibolu-Lapseki hattında 7, Geyikli-Bozcaada hattında 2, Çanakkale-Eceabat-Kilitbahir hattında 7, Gelibolu-Çardak hattında 2 gemiyle sefer yapmaktayız. Seferlerimiz saatsiz olarak yapılmakta, tüm personellerimiz ekstra bir çabayla iskelelerimizdeki araç yoğunluğunu azaltmaya çalışmaktadır.

Ayrıca Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada Hattı’nda ise online bilet uygulamasıyla hizmet vermeye devam etmekte; bu iki ada hattında günde 30’ar sefer yapmaktayız.Siz değerli yolcularımızdan, yoğunluk durumunun yaşandığı şu günlerde yola çıkmadan önce 444 0 752 numaralı çağrı merkezimizden anlık bilgi almanız, adalar hattında ise sefer planlamalarını online bilet alarak gerçekleştirmeniz, eğer mümkünse seyahatlerinizi yoğunluk bilgisine göre planlamanız konusunda hassasiyet beklemekteyiz. 

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi bayramlar, iyi tatiller dileriz.

Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- Adalarda online bilet dönemi başladı. Kabatepe-Gökçeada, Geyikli-Bozcaada hatlarında biletinizi online olarak alabilir, yola çıkmadan yerinizi ayırtabilirsiniz. Online bilet için: online.gdu.com.tr


- Boğaz hatlarında (Gelibolu-Lapseki, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir) yoğunluk olması durumlarında seferler saatsiz olarak yapılmaktadır.


Generic placeholder image
Güney Marmara Hattı Adakartlılara adalar arası seyahat 8 TL

Adalar arasında seyahat eden Adakartlı yolcularımız, artık 12 TL yerine 8 TL ödeyecek. Bunun için tek yapmanız gereken, Avşa-Marmara-Ekinlik iskelelerimizde bulunan iade noktalarına Gestcard Ada kartınızı okutmanız. Böylelikle seyahatiniz sonunda 4 TL tutarındaki ücret indirimi kartınıza geri yüklenecektir.

Generic placeholder image
GÖKÇEADA VE BOZCAADA'DA ONLINE BİLET DÖNEMİ BAŞLADI

Gökçeada ve Bozcaada hatlarında online bilet dönemi yeniden başladı. 

12 Haziran 2021 tarihi ve sonrası için Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada biletlerinizi online olarak alabilir, yola çıkmadan yerinizi ayırtabilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken online.gdu.com.tr internet sitesine girerek üyelik oluşturmak. Üyelik oluşturduktan sonra birkaç adımda bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Gestcard sahibi yolcularımız, online bilet alımlarında Gestcard bakiyelerini kullanabilir, kartlarına tanımlı indirimden yararlanabilirler. 

Online bilet satın almak için: https://online.gdu.com.tr/giris

Online bilet kuralları için: https://online.gdu.com.tr/online-bilet-kurallari

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek için: 444 0 752

Generic placeholder image
Araçlı veya Yaya geçişlerinizde HES Kodu Zorunluluğu!

Sağlığınız için feribota binişlerde HES KODU,TC. Sağlık Bakanlığı önlemleri kapsamında zorunlu hale getirilen bir uygulamadır.

- Hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlarda, yaya ve araçlı yolcularımıza gemiye binişleri sırasında HES KODU sorgusu yapılacaktır.

- Gişelerimize gelmeden önce HES Kodlarınızı lütfen hazır ediniz!

- Gestcard kullanan yaya yolcularımızın Hes kodu bilgileri sistemimizde yer almaktadır ve otomatik olarak sorgulanmaktadır.

- HES Kodu olmayan ya da risk durumu taşıyan yolcularımızın gemiye binişlerine müsaade edilmeyecektir.


Sağlıklı günler dileriz.

Generic placeholder image
Adalar iptal/ek sefer bilgilendirme sistemi artık yeni numarasında!

İnternet sitemizin ana sayfası en alt kısmında yer alan "Gelişmelerden Haberdar Ol" bölümüne istenilen bilgileri doldurarak kayıt olan yolcularımıza seçmiş olduğu hatla ilgili olarak WhatsApp SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır. 

İnternet sitemiz üzerinden kayıt olan veya kayıt olacak olan tüm yolcularımızın bilgilendirme mesajı alma problemi yaşamaması için, 0535 491 76 42 numaralı Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını telefon rehberine kayıt etmeleri gerekmektedir. Gestaş İletişim Merkezi Bilgilendirme Sistemi hattını rehberine kayıt eden yolcularımıza şirketimiz tarafından yapılan tüm bilgilendirmeler (iptal/ek seferler, duyurular, kampanyalar vs) problemsiz olarak ulaşmış olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için 444 0 752 Gestaş İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Bulut
Bulut