Bulut

SIKÇA SORULAN

SORULAR

Boğaz hatlarımızda sefer saatinden 10-15 dk. önce geçiş yapacağınız iskelede bulunmanız yeterlidir. Ancak adalar hattında ve yaz sezonunda yoğunluk olma olasılığına karşı kullanmak istediğiniz sefer saatinden ne kadar önce orada olursanız sizin için avantaj sağlayacaktır. (Geyikli-Bozcaada ve Kabatepe-Gökçeada hatlarında online bilet alan yolcularımızın 30 dakika önce iskelede bulunmaları, 15 dakika öncesinde gişemizde PNR kodlarını okutmaları zorunludur. PNR kodu okutulmayan biletler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.)

Günübirlik kampanyamız sadece Boğaz Hattı'mız da mevcut olup Otomobil ve motosikletler için geçerlidir.

Alınan biletlerin, alındığı saat itibariyle tarihin değişmemesi gerekmektedir. Gidiş Dönüş biletleri aynı tarih içerisinde geçerlidir.

Gestcard sahibi olup, Gökçeada'ya gidecek tüm boğaz hattı yolcuları için geçerlidir; aktarma bileti geçerlilik süresi tırlar ve kamyonlar için 24 saat, diğer tüm araç tipleri için 6 saattir, belirtilen zaman dilimini aşan yolcuların tekrar bilet alması zorunludur.

Geyikli-Bozcaada ve Kabatepe-Gökçeada hatlarımızda online bilet satışımız mevcuttur. Bozcaada dönüşlerinde ücretsiz olarak rezervasyon yapılmaktadır.

Martı
Martı
Martı
Bulut