GÖKÇEADA AKTARMA

1. İkameti Çanakkale olan Gestcardlı, 1. ikameti Gökçeada olan Gestcard Adakartlı otomobil ve motorsiklet cinsi araç sahipleri ve diğer tüm araç cinslerinde Gestcard araç kartı sahibi yolcularımız Gökçeada aktarma kampanyasından yararlanabilirler.

Gökçeada Aktarma, GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş’nin araçlı ve yaya yolculara yönelik kampanyasıdır.

Gökçeada Aktarma kampanyası, GESTAŞ Deniz Ulaşım’ın belirlediği şartlarda ve süre içerisinde geçerlidir.

GESTAŞ Deniz Ulaşım, kampanyada her türlü kural değişikliği yapma ve kampanyayı iptal etme gibi haklara sahiptir.

Gökçeada Aktarma, Boğaz Hattını kullanan Gestcard veya Ada Kart sahibi Gökçeada yolcuları ya da Gökçeada-Kabatepe hattını kullanan Gestcard veya Ada Kart sahibi, boğaz hattı yolcuları için geçerli bir kampanyadır.

Yaya yolcular için:

Lapseki veya Çanakkale’den boğaz hattını kullanan Ada Kart sahibi yaya yolcular, ilk geçiş noktasında ücretlendirilir. Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş esnasında ise toplamda Gökçeada geçiş ücretine tamamlanacak şekilde Gestcard bakiyesiyle ödeme yapılarak geçiş sağlanır. Aynı ücretlendirme, Gökçeada'dan geri dönüşler için de geçerlidir.

Araçlı ve motorsikletli yolcular için:

Lapseki veya Çanakkale’den boğaz hattını kullanan Gestcard sahibi yolcular, ilk geçiş noktasında araç tipine göre ücretlendirilir. Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş esnasında Gökçeada-Kabatepe hattının nakit geçiş fiyatının üzerine Boğaz geçiş fiyatının %30'u eklenerek fiyatlandırma yapılır. 

Gökçeada-Kabatepe hattını kullanan Gestcard sahibi yolcularımız, ilk geçiş noktası olan Gökçeada’da araç tipine göre ücretlendirilir. Gelibolu, Eceabat veya Kilitbahir’den yapacağı geçişlerde ise; geçiş nakit fiyatından %70 indirim uygulanır. 

Ada Kart sahibi yolcularımız, Gökçeada-Kabatepe hattını kullandıklarında ilk geçiş noktası olan, Gökçeada’da araç tipine göre ücretlendirilir. Gelibolu, Eceabat veya Kilitbahir’den yapacağı geçişlerde ise herhangi bir ücrete tabi tutulmaz.

Ada Kart sahibi yolcularımız, boğaz hattını kullandıklarında ilk geçiş noktasında araç tipine göre ücretlendirir. Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş esnasında ise; ilk geçiş noktasındaki fiyat ile Gökçeada'ya geçiş fiyatı arasında fark varsa aradaki farkı ödeyerek, yoksa fazla olan kısmı Gestcard bakiyesine geri iade alarak Gökçeada geçişi sağlanır.

Gökçeada aktarma kampanyası, tır ve kamyonlar için 24 saat, diğer araç tipleri, motosikletler ve yayalar için ise 6 saat içerisinde geçerlidir. Bahsi geçen saat aşımlarında aktarma bileti kullanılamaz, ayrıca ücretlendirme yapılır.


Bulut