Bulut

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Resim Yüklenemedi
Personel eğitimlerimiz sürüyor

Şirketimiz tüm saha çalışanlarına yönelik 'Müşteri İlişkileri' temalı eğitimlerin ardından, bu kez 'Kurum Kültürü' temalı eğitimlere başlandı. Eğitimler, gişe, güvenlik ve temizlik personellerinin ardından gemi adamları ve ofis çalışanlarıyla devam edecek. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
"Mutlu Müşteri Anlayışını Benimsiyoruz"

Şirketimiz bünyesinde, tüm saha çalışanlarına yönelik 'Müşteri İlişkileri' temalı eğimlerin ilki, 1 Kasım'da gerçekleştirildi. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Öğrenci Kartları güncelleniyor

Her yıl rutin olarak yapılan Gestcard Öğrenci Kartı güncelleme işlemleri, bu yıl 20 Kasım'a kadar gerçekleştirilecektir. Gestcard Öğrenci Kartı sahibi öğrenciler, birkaç tıkla belge güncelleme işlemlerini tamamlayabilirler. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Şirketimize ISO 9001-2015 Belgesi

Gestaş Deniz Ulaşım olarak, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından verilen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri belgesini almaya hak kazandık.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
23 Nisan'da Gestaş'tan Çocuklara Sinema Bileti

Sosyal medya üzerinden yapılacak çekiliş sonrası 50 çocuğa ücretsiz “Mannu Çanakkale’de” sinema bileti ve orta boy patlamış mısır bizden.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Bahçeşehir Koleji Öğrencilerine Gemimizde Mesleki Eğitim Programı

Özel Bahçeşehir Koleji “Meslek Atölyeleri” uygulaması kapsamında, üniversite eğitiminde ve meslek hayatında Kaptanlık ve Gemi Makina Mühendisliği bölümlerini okumak ve bu meslekleri icra etmek isteyen öğrencileri gemimizde ağırladık. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Milletimizin yanındayız

Şirketimiz personelleri, depremzede vatandaşlarımız için birlik oldu. Bölgenin ihtiyacı olan malzemelerden tedarik edilerek, Çanakkale Valiliği tarafından bölgeye gönderilecek yardım tırlarına yüklenmek üzere teslim edildi. Şirketimize ait 2 büyük jeneratör ve 2 dağıtım panosu gibi malzemeler elektrik sıkıntısı yaşayan bölgelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gemilerimizde Sigara Denetimi ve Kimlik Kontrolü Yapıldı

Bilindiği üzere hem kapalı hem de açık alanda sigara içilmesi yasak olan alanlardan biri de gemilerimiz. Zaman zaman  Ülke genelinde yapılan sigara denetimi ve kimlik kontrolleri Sahil Güvenlik ekiplerince gemilerimizde gerçekleştirildi.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
ÇOMÜ'de Personelimize yönelik ‘Deniz Ekolojisi’ farkındalık eğitimi gerçekleştirildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi ve şirketimiz ortaklığında gerçekleştirilen ‘Denizlerimizi Koruyalım, Birlikte Yaşatalım’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında, fakülte akademik personelleri tarafından ofis personellerimize ‘Deniz Ekolojisi’ farkındalık eğitimi verildi.

Detayı Görüntüle
14 adet sayfa içerisinden 1 numaralı sayfadasınız
Bulut