Bulut

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Resim Yüklenemedi
Gökçeada 1 gemimiz yeni renkleriyle yeniden Çanakkale'de

Filomuzda bulunan Ro-Ro tipi gemimiz olan Gökçeada 1 gemisi, iki hafta boyunca Yalova'daki tersane sürecinde sizler için yenilendi. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Pandemi Hastanesi’ne HEPA filtreli solunum cihazı

Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak Covid 19 ile enfekte hastalara birinci dereceden temas halinde olan sağlıkçılarımıza güvenli ve korunaklı bir ortam sağlayan 25 adet HEPA filtreli solunum cihazı desteğinde bulunduk. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Çanakkalemize hayırlı olsun!

Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak 3’ü filomuzda kiralık olarak bulunan, toplamda 6 gemiyi satın alarak şirketimiz bünyesine kattık. Genel Müdürümüz Mahir SEVİNÇ, Seddülbahir gemisi yolcu salonunda düzenlediği basın toplantısında “Bu gemilerin tamamını GESTAŞ’ın öz kaynaklarıyla satın aldık“ İfadelerini kullandı, gemilerin Çanakkale’ye hayırlı olmasını diledi. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlu Olsun

Hayatı yollar olan, her gün kilometrelerce yolu arşınlayan şoförlerimizi, 30 Kasım Dünya Şoförler Günü'nde unutmadık. Tüm hatlarımızda, feribotlarımızdaki büfelerimizden kendilerine çay ve simit ikramında bulunduk. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Feribota binişlerde sağlığınız için HES KODU!

Şehir içi toplu ulaşım faaliyetleri sırasında paylaşacağınız HES Kodunuz, T.C. Sağlık Bakanlığı servisleri üzerinden belirli aralıklarla sorgulanarak seyahate katılımınız ile ilgili bir engel olup olmadığı kontrol edilecektir.  Yolcularımız gişelerimize gelmeden önce mutlaka HES Kodlarını hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Çanakkale'den İzmir'e yardım tırı!

İzmir'de meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak için Çanakkale Valiliği öncülüğünde hazırlanan, şirketimizin de katkıda bulunduğu gıda kolileri, İzmir Valiliği'ne gönderildi. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Özlemle, Saygıyla Anıyoruz...

Tüm Türkiye'de olduğu gibi, gemi ve iskelelerimizde de 10 Kasım'da saat 09.05'te hayat durdu. Özlemle, Saygıyla Anıyoruz...

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Sayın Valimiz İlhami Aktaş'tan Çanakkale İskelesi'ne ziyaret

Çanakkale Valisi, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İlhami AKTAŞ, kamu kurum ziyaretleri kapsamında Çanakkale İskelesi'ndeki birimlerimizi ziyaret etti. Ziyaret esnasında Sayın Valimize, Genel Müdürümüz Mahir SEVİNÇ eşlik etti. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Lapseki gemimiz bakım/onarım için tersanede

Gemilerimizin tersane süreci, Lapseki gemisiyle başladı. Genel Müdürümüz Mahir Sevinç, Haliç Tersanesi’nde bakım/tutum sürecine giren Lapseki gemimizle ilgili çalışmaları yerinde inceledi, teknik ekipten gemiye yapılacak onarım çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Detayı Görüntüle
6 adet sayfa içerisinden 1 numaralı sayfadasınız
Bulut