Bulut

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Resim Yüklenemedi
Lapseki İskelesi feribot girişi yan yolu hizmete açıldı

Çanakkale Boğaz Hattı'nda araç geçişinin en yoğun olduğu Lapseki-Gelibolu hattımızın, Asya yakasındaki hizmet noktamız olan Lapseki İskelesi'ne yatırımlarımız sürüyor.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Personelimize P&I sigorta ve tehlikeli madde taşımacılığı eğitimi verildi

Şirket içi eğitimlerimiz gemi sigortası ve tehlikeli madde taşımacılığı eğitimleriyle devam etti. 4 gün süren eğitime personellerimiz kademeli olarak katılım gösterirken, P&I sigortası ve tehlikeli madde taşımacılığıyla ilgili son gelişmeler hakkında eğitim verildi.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gestaş Ailesi olarak biz de Gelibolu Maratonu'ndaydık

Tarihi Gelibolu Maratonu bu yıl 6. kez düzenlendi. Kilitbahir Kalesi'nde yapılan start ile gerçekleştirilen Gelibolu Maratonu'na 11 farklı ülkeden yaklaşık 2 bin 500 sporcu katıldı. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
1915 Çanakkale Köprüsü'nde Asya'dan Avrupa'ya geçildi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen organizasyonda, 1915 Çanakkale Köprüsü kedi yolundan Asya'dan Avrupa kıtasına yürüyüş gerçekleştirildi. Genel Müdürümüz Mahir Sevinç, bu zirve yürüyüşünde Sayın Bakanımıza eşlik etti.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gelibolu Yeni Feribot Terminali Hızla İlerliyor

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Julide İskenderoğlu, Ak Parti İl Başkanı Sayın Naim Makas, inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Genel Müdürümüzden ÇOMÜ Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi'ne Ziyaret

Fakülte Dekanı Dr. Ekrem Şanver Çelik'in makamında gerçekleşen ziyarette, üniversite işbirliğiyle gerçekleştirilebilecek projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.


Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gestaş Mobil Uygulama Yayında!

Gestaş Mobil Uygulama ile Gestaş Dünyasını cebinizde taşıyın... Sefer tarifeleri, adalar ve boğaz hattında online olarak bilet alımı, kısacası her şey elinizin altında...

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Bayramiç gemisiyle birlikte tersane süreçleri tamamlandı

Son olarak tersane süreci tamamlanan Bayramiç gemimizle birlikte, 2020 yılı sonlarında başlayan tersane süreci doğrultusunda toplamda 9 gemimizin bakım/tutum periyotları gerçekleştirilmiş oldu. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi Açılışı Gerçekleştirildi

Çanakkale'nin deniz ulaşım şirketi olarak mobilya ve iç tefrişat malzemeleriyle destek verdiğimiz Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi düzenlenen törenle açıldı.

Detayı Görüntüle
10 adet sayfa içerisinden 1 numaralı sayfadasınız
Bulut