Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Şirketimiz tüm saha çalışanlarına yönelik eğitim çalışmalarına devam ediyor. 'Müşteri İlişkileri' temalı eğitimlerin ardından, bu kez tüm çalışanlara yönelik 'Kurum Kültürü' temalı eğitimlere başlandı. Kurumsal aidiyet duygusunun öneminin vurgulandığı eğitimlerde 'Kurum İçi İletişim ve Kurum Kültürü' konu başlıkları işlendi. 

'Kurum Kültürü' temalı eğitimlerin ilki, 18 Ocak Perşembe günü Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Eğitimin ilk katılımcıları, iskelelerimizde görev yapan gişe, güvenlik ve temizlik personellerimiz oldu. Eğitimin ilk oturumuda Kurum Kültürü, Kurumsal Aidiyet ve Kurum İçi İletişim konularında temel bilgiler verilirken; ikinci oturumda bu bilgiler, birtakım etkinliklerle pekiştirildi. 

Çalışanlar üzerindeki farklı düşünme becerisi, sonuç odaklılık, özgüven, etkileşim, empati, sorumluluk bilinci, proaktif yaklaşım, mesai arkadaşları arasında uyum, paylaşım duygusu ve motivasyonu kuvvetlendirmenin amaçlandığı eğitimler, önümüzdeki günlerde gemi adamları ve ofis çalışanlarıyla devam edecek. 

Eğitim İçeriği: 

- Kurum İçi İletişim

- Kurumsal Aidiyet

- Kurum Kültürü

Eğitim Yeri: 

- İl Özel İdaresi Toplantı Salonu

Katılımcılar: 

- İskele, gişe, temizlik personelleri

Eğitmenler:

- Pınar UYGUN, Seda ÇAVDAR, Ayşe Berna ERGİN

Martı