Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Julide İskenderoğlu, Ak Parti İl Başkanı Sayın Naim Makas, inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Julide İskenderoğlu, Ak Parti İl Başkanı Sayın Naim Makas ve Evreşe Belediye Başkanı Sayın Ali Kamil Soyuak, Gelibolu programları kapsamında; yapımı devam eden Gelibolu yeni Feribot Terminali şantiyesini ziyaret etti. Genel Müdürümüz Mahir Sevinç tarafından inşaat sahasında karşılanan heyet, yapım süreci devam eden Gelibolu yeni Feribot Terminali'nde imcelemelerde bulundu. Heyet, yürütülen işlemler ve faaliyetler hakkında Genel Müdürümüz tarafından bilgilendirildi.

Deniz dolgu işlemleri tamamlanmak üzere olan Gelibolu yeni Feribot Terminali'nde ihale kapsamında kazık çakımları, dolfen ve rampa yapımları, kedi yolları montaj işlemleri sona erdi. Son işlem olan su içi beton döküm aşamaları sona erdiğinde Deniz Yapıları ve üst yapı ihaleleri tamamlanacak. Bu ihaleler sonrasında toplamda 41 bin 708 metrekare alan üzerine; yolcu terminali, kafeterya, büfe ve sosyal donatılar ve peyzaj düzenlemesi gibi işlerin yapımına başlanacak.

Haber Görselleri

  • Gelibolu Yeni Feribot Terminali Hızla İlerliyor
  • Gelibolu Yeni Feribot Terminali Hızla İlerliyor
Martı