Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Çanakkale, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerden hissedilen, can kayıplarının yaşandığı ve çok sayıda yaralı vatandaşımızın bulunduğu deprem sonrası, depremzede vatandaşlarımıza yardım için kenetlendi. Tüm yardımlar 112 Acil Çağrı Merkezinde oluşturtulan afet koordinasyon merkezinde toplanırken şirketimiz personelleri de bu zor günde birlik oldu. Personellerimiz tarafından su, kuru gıda, battaniye, katalitik soba, tek kullanımlık kaşık, çatal, tabak, tava, çocuk ve yetişkin montları, eldiven/bere, hijyen malzemeleri gibi ihtiyaç malzemeleri tedarik edilerek, Çanakkale Valiliği tarafından bölgeye gönderilecek yardım tırlarına yüklenmek üzere teslim edildi.

Şirketimize ait olan ve aktif olarak kullanılan 2 büyük jeneratör ve 2 dağıtım panosu, dalgıç pompa gibi deprem bölgelerinde ihtiyaç duyulan malzemeler de, elektrik sıkıntısı yaşayan bölgelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Gestaş Ailesi olarak, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Milletimizin başı sağolsun

Haber Görselleri

  • Milletimizin yanındayız
  • Milletimizin yanındayız
  • Milletimizin yanındayız
  • Milletimizin yanındayız
  • Milletimizin yanındayız
  • Milletimizin yanındayız
Martı