Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Şirketimizin 2020-2021 yıllarında satın alarak filosuna kattığı 8 gemiden biri olan M/F Kilitbahir gemisi, yenilenen haliyle yeniden seferlere başladı. 7 Ekim 2020 tarihinde filomuza kazandırılan ve 1 Aralık 2021 tarihinde Bandırma Tersanesi'nde bakıma alınan gemimiz, 29 Nisan 2022 tarihinde tersane sürecini tamamladı. Çanakkale Boğaz Hattı'nda hizmet vermeye başlayan 62 araç ve 350 yolcu kapasiteli gemimiz, Kilitbahir seferi öncesinde yönetim kurulu üyelerimizi ağırladı.

ÇANAKKALE'YE HAYIRLI OLSUN

Şirketimiz Yönetim Kurulu üyeleri İl Genel Meclis Başkanı Sayın Nejat Önder, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Selçuk Semizoğlu, İl Genel Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Bülent Korkmaz ve İl Genel Meclis Üyesi Sayın Enver Koç, makine yapısı, iç ve dış görünümüyle yenilenen Kilitbahir gemisinde yaptığı ziyarette, Genel Müdürümüz Mahir Sevinç'ten gemide gerçekleşen yeniliklerle ilgili bilgi aldı. Ziyaret esnasında gemi ve iskele personelleriyle bir araya gelen yönetim kurulu üyelerimiz, gemimizin Çanakkale'ye ve ülkemize hayırlı olmasını temenni etti.

"GEMİMİZ ÇANAKKALE HALKININ HİZMETİNDE"

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı ve şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Semizoğlu ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede, "GESTAŞ, ilimizin ortak değeri ve önemli bir markasıdır. 62 araç ve 350 yolcu kapasiteli Kilitbahir gemisi, Gestaş'ın 2020-2021 yıllarında satın aldığı 8 gemiden biridir. 07.10.2020 tarihinde filomuza kazandırılmıştır. GESTAŞ A.Ş, hizmet kalitesini artırarak çalışmalarını sürdürmektedir. 1 Aralık 2021 tarihinde Bandırma Tersanesi'nde bakıma alınan gemimiz, 29 Nisan 2022 tarihinde tersane sürecini tüm bakımlarını tamamlayarak, yenilene makine yapısı, iç ve dış görünümüyle yeniden seferlere başlayarak sonlandırmıştır. Gemimiz, Çanakkale halkının ve Türk milletinin hizmetine sunulmuştur" ifadelerini kullandı. Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder de şirketimizin hizmet kalitesini yükselttiğini belirterek geminin yenilenmiş haliyle Çanakkale'ye hayırlı olmasını diledi.

Haber Görselleri

  • Yönetim Kurulu üyelerimiz  yenilenen Kilitbahir gemimizi ziyaret etti
  • Yönetim Kurulu üyelerimiz  yenilenen Kilitbahir gemimizi ziyaret etti
  • Yönetim Kurulu üyelerimiz  yenilenen Kilitbahir gemimizi ziyaret etti
  • Yönetim Kurulu üyelerimiz  yenilenen Kilitbahir gemimizi ziyaret etti
Martı