Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Gestaş Deniz Ulaşım olarak, TTürk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından verilen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri belgesini almaya hak kazandık.

Müşteri memnuniyetinin arttırılması ile birlikte sürdürülmesini ve sürekli iyileştirmeyi organizasyonel yapısında bütünleştirerek geliştirmeyi amaçlayan şirketimiz, TÜRKAK tarafından 18-19.04.2023 tarihlerinde gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamladı.

Taşımacılık hizmeti veren firmamız, topluma ve çevreye duyarlı, müşteri memnuniyeti odaklı, sürdürülebilir büyüme ve yenilikçi hizmet anlayışıyla güvenilir, kaliteli, emniyetli, konforlu hizmet sunmak amacıyla yürüttüğü faaliyetlerini, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri belgelendirme süreciyle birlikte başlattığı iyileştirmelerle daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir.

Şirketimiz, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’yle birlikte, GESTAŞ Deniz Ulaşım “Standartta belirtilen şekilde hizmet sunacağının” taahhüdünü yerine getirmeyi beyan etmiştir. Bu doğrultuda, GESTAŞ olarak tüm paydaşlarımızla; “Müşteri Memnuniyeti, Müşteri Odaklılık, Süreç Yaklaşımı, Performans, Risk Analizleri, Devamlı Gelişim” çalışmalarını oluşturarak hizmet vermeye devam edecektir.

Martı