Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Bu yıl sokakları meydanları dolduramasak da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılı, evlerimizde de olsak yine aynı coşkuyla kutlandı. Tüm yurtta 23 Nisan akşamı saat 21.00'da balkonlardan hep bir ağızdan söylenen İstiklal Marşı'na bizler de evimiz dediğimiz gemimiz, balkonumuz dediğimiz köprü güverteden eşlik ettik, gemi mürettebatımız İstiklal Marşımızı hep bir ağızdan seslendirdi. 

Videoyu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=pAokb29kb94

23 NİSAN EVDE DE GÜZEL

Sokaklar yerine evlerimizin neşeyle dolduğu, sınıflar yerine balkon ve pencerelerimizi bayraklarla süslediğimiz, bu 23 Nisan'ı dünümüz, yarınımız ve geleceğimizin temellerini oluşturan siz çocuklarımızla birlikte evde de yine aynı coşkuyla kutladık. Çünkü bu coşku, bu sevinç, biz neredeysek orada. Yan yana olup sokaklarda, meydanlarda coşkuyla kutlayacağımız nice 23 Nisanlara... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılı kutlu olsun. 

Videoyu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=hf-oxMNbdyA

GESTAŞ AİLESİ'NİN MİNİKLERİNDEN 23 NİSAN MESAJLARI

GESTAŞ Ailesi'nin minikleri, 23 Nisan coşkusunu tüm çocuklar gibi evlerinde yaşarken; evlerinin camlarını, balkonlarını, odalarının duvarlarını süsleyerek oluşturdukları Türk bayrakları önünde şiirler okudular, marşlar söylediler. Geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun. 

Videoyu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=xNeIwsuOWig

Martı