Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Ülkemiz genelinde gerçekleştirilen koronavirüsle mücadele çalışmaları, ilimizde de aynı düzeyde devam etmektedir. Çanakkale Valiliği öncülüğünde çalışmalarını gerçekleştiren, 7 gün 24 saat esasıyla hizmete veren Vefa Sosyal Destek Grubu’nun ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırması adına şirketimiz tarafından 2.000 adet gıda kolisi temin edilmektedir.   

Dayanışmanın ve yardımlaşmanın yüksek olduğu Ramazan ayı boyunca Çanakkale Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılacak gıda kolileri, zeytin, fasulye, nohut, çay, ıslak mendil, ayçiçek yağı, sirke, kırmızı mercimek, un, makarna, toz şeker, pirinç, bulgur, tuz, salça, sıvı sabun ve tuvalet kağıdı gibi ürünlerden oluşmaktadır. 

Gemi ve iskelelerimizde aldığımız koronavirüs önlemlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk bilinciyle Çanakkale il merkezi ve ilçelerinde dağıtılmak üzere temin ettiğimiz 60 bin adet maske, binlerce siperlik ve maske üretimi gerçekleştiren meslek liselerine sağladığımız CNC kesim makine desteği, Pandemi Hastanesi olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı'ndaki 2. real-time PCR cihazının kurumumuz tarafından verilen destekle aktif hale getirilmesi, koronavirüsle mücadele kapsamında gerçekleştirdiğimiz faaliyetler olmuştur. 

Sağlıklı Günler Dileriz. 

#EvdeKalTürkiye #EvdeKalÇanakkale

Haber Görselleri

  • Çanakkale genelinde dağıtılmak üzere 2.000 adet gıda kolisi oluşturduk
  • Çanakkale genelinde dağıtılmak üzere 2.000 adet gıda kolisi oluşturduk
Martı