Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

ÖZEL SEFERLE HAYATA TUTUNDULAR

Gökçeadalı dört hasta, iki gece üst üste gerçekleştirdiğimiz özel feribot seferleriyle hızla anakaraya taşındı; müdahaleleri zamanında gerçekleşti.

Çanakkale'nin iki adasında deniz ulaşımını sağlayan şirketimiz, Cuma ve Cumartesi geceleri ambulansla Çanakkale merkeze acil sevk edilmesi gereken dört hasta için özel seferler yaptı. 

Gökçeada'da yaşayan dört kişi, sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılırken Gökçeada'da yapılan ilk kontrolleri sonrası bu dört hastanın acil olarak Çanakkale'ye sevki gerekti. Çanakkale'nin adaları Gökçeada ve Bozcaada'da deniz ulaşımını sağlayan şirketimiz, ilk gece saat 23.30 sıralarında Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevki için bilgi gelen iki hasta için sefer hazırlarına başladı ve 10 dakika içerisinde yaptığımız seferle iki Gökçeadalı hasta, önce özel seferle Kabatepe'ye ardından yine Boğaz hattında da hızlı bir seferle Çanakkale İskelesi'ne ulaştırıldı. Bir sonraki gece de yine iki Gökçeadalı hasta için saat 01.25'te özel sefer gerçekleştirildi. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen ada ve Boğaz seferinin ardından Çanakkale Devlet Hastanesi'ne ulaştırılan dört hastanın, sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Yolcularımıza acil şifalar dileriz. 


Martı